Панорама центральної частини Запоріжжя 66-річної давнини


На знімку: нові житлові будинки у Запоріжжі.
Фото: О. Красовського, 12.10.1957 року
Фотохроніка РАТАУ, із фондів Запорізького обласного державного архіву.

Панорама 1950-х років. Знято з купи руди-бокситів – сировини для алюмінієвого комбінату. Колись гори були їх с за станцією “Запоріжжя мале”. Панорама підписана так: “З кожним роком збільшується обсяг будівництва житлових будинків у Запоріжжі. Лише у четвертому кварталі поточного року жителі міста отримають понад 20 тисяч квадратних метрів житла.”

Друзі, тимчасово, до Перемоги, змінив професію – замість екскурсовода став добровольцем. Тому поки що на жаль не можу проводити екскурсії. Але продовжую вам про нього розповідати в інтернеті. У мене та у Запоріжжя ще стільки цікавого – розповідати й розповідати. Тож не зупиняюсь – попри всі негаразди та завдяки вашій підтримці. Щиро дякую всім, хто підтримує!
Карта: 4149 6293 3142 8607 (Приват, Вертепний Р.В.).
PayPal: retrozp@gmail.com.

 © Роман Акбаш, akbash.zp.ua, 20 березня 2023. Текст статті та фотоматеріали до неї поширюється за ліцензією «Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 Міжнародна (CC BY 4.0)» та з обов’язковим активним гіперпосиланням на цю вебсторінку. Будь-яке використання без вищезазначених умов забороняється. Дякую за розуміння!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *